Регламент Условия Регистрация (ученици) Училища

Класиране на жури от състезанието на 19-20.03.2011 година

1 клас

I място II място III място
Даниел Николов Гоговски
4ОУ 'Проф.Д.Атанасов'
София, София-град
Любомир Станиславов Виков
НУ "Илия Р. Блъсков"
Шумен, Шумен
Преслав Янков Щерев
СОУ "Св. Климент Охридски"
Варна, Варна



2 клас

I място II място III място
Александър Симеонов Желев
34 ОУ "Стою Шишков"
София, София-град
Пресиян Стефанов Тончев
ОУ "Цар Симеон І"
Варна, Варна
Ива Красимирова Стойчева
СОУ 'Стоян Заимов'
Плевен, Плевен



3 клас

I място II място III място
Бояна Емилова Жекова
Начално училище "Васил Левски"
Варна, Варна
Ива Красимирова Костадинова
Начално училище "Васил Левски"
Варна, Варна
Божидара Рангелова Янчева
34 ОУ "Стою Шишков"
София, София-град



4 клас

I място II място III място
Сава Павлинов Христов
30 СОУ 'Братя Миладинови'
София, София-град
Александра Атанасова Кънева
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
Кърджали, Кърджали
Емре Юксел Хасан
ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
Стремци, Кърджали



Награди за победителите на съответните места

1 място – Lego часовник Star Wars

2 място – Lego конструктор Рицари

3 място – Lego Creator конструктор Превозни средства




Класиране на публиката от състезанието на 19-20.03.2011 година

1 клас

I място II място III място
Валентин Даниелов Кицонов
СОУ 'Стоян Заимов'
Плевен, Плевен
Юджел Хабил Юсуф
ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
Стремци, Кърджали
Джансел Рейхан Реджеб
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
Кърджали, Кърджали



2 клас

I място II място III място
Йоана Маринова Айрянова
СОУ 'Св. Климент Охридски'
Ямбол, Ямбол
Михаела Георгиева Георгиева
СОУ 'Св. Климент Охридски'
Ямбол, Ямбол
Давид Павлинов Ангелов
СОУ "Димитър Талев"
Добрич, Добрич



3 клас

I място II място III място
Виктория Станиславова Динова
СОУ 'Стоян Заимов'
Плевен, Плевен
Бояна Емилова Жекова
Начално училище "Васил Левски"
Варна, Варна
Анна-Мария Атанасова Илиева
СОУ 'Стоян Заимов'
Плевен, Плевен



4 клас

I място II място III място
Веселина Георгиева Георгиева
3 ОУ "Д-р Иван Селимински"
Сливен, Сливен
Селин Ниязи Ахмет
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
Кърджали, Кърджали
Толга Ергюн Решад
ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
Стремци, Кърджали



Награди за победителите на съответните места

1 място – Lego конструктор Моето първо Лего

2 място – Lego конструктори Пътник и Фермер

3 място – Lego Creator конструктор Багери

Към галериите:

Регламент Условия Участници (ученици) Училища